لاغری موضعی

آرشیتکتی برای مهندسی تضمینی بافت همبند تا تناسب اندام

این سیستم وکیوم رولینگ یا رول مکشی جدید، ترکیبی از توانمندی، سادگی و با پروتکل های اجرایی بسیار نوین است. در مدل جدید mCare N6 با یک پروتکل اجرایی بیولوژیک چربی های مقاوم در برابر ورزش های سنگین و رژیم های غذایی طاقت فرسا در کم تر از 15 دقیقه آزاد خواهند شد و در نتیجه پوست صاف تر و جوان تری حاصل می شود. پروتکل های درمان در سیستم رول مکشی جدید مداریا ، از آخرین تکنولوژی های درمان مؤثر سلولیت های مقاوم، درمان  چاقی های موضعی و درناژ لنفاوی و نیز لیفت و جوان سازی همه ی اندام ها و حتی صورت بهره می برند. در مدل جدید mCare N6 این بار از ترکیب انواع رول ها و کاپ های 2 گانه ی مکشی برای کسب نتایج سریع، دقیق و بهینه استفاده شده است.

ویژگی ها

امکان انتخاب دقیق قدرت متناسب با محل و نوع بافت چربی و ضخامت آن 

درمان مؤثرتر

درمان سریع تر

تعداد جلسات کم تر

و درمان مقرون به صرفه برای بیماران

تکنولوژی

رول مکشی چگونه کار می کند؟

رول مکشی از تکنیکی مکانیکی و غیرتهاجمی برای تقویت فعالیت های سلول ها و تحریک پوست استفاده می کند. وکیوم رول ها با ایجاد فشار روی پوست موجب افزایش گردش خون در بافت ها شده(انواع بافت ها شامل: سلولیت، چربی، ادماتوز، فیبروز، چسبندگی ها و التهاب ها). رول مکشی در درمان مناطق مختلف پوست قابل استفاده است.

تکنیک رول مکشی لیپوماساژ، درمان چربی های مقاوم در برابر رژیم غذایی و ورزش است. نتایج آن پس از چند جلسه استفاده ظاهر خواهد شد

سلولیت عامل پوست پرتقالی!

علاوه بردلایل هورمونی که ظاهرا بیشتر مورد توجه است، سلولیت می تواند محصول هر دو عامل زیر باشد؛ چربی های ساخته شده در بافت(سلول های چربی زیر پوستی) و آب نگهدارنده ی اطراف آن ها(در پوست و زیر پوست).

با بزرگ تر شدن سلول های چربی، کپسول های حاوی آنها نیز تغییرشکل داده و موجب کشیدگی نقاط لنگر بر روی پوست می شوند. این دلیل آن چه اثر “پوست پرتقالی” سلولیت نامیده می شود، است. این اثر در 90% بانوان بعد از نوجوانی و به ندرت در آقایان دیده می شود. این فرآیند مداوم خواهد ماند، زیرا در پی خود کاهش گردش خون و به تبع آن رکود سوخت و ساز بدن را دارد. در صورتی که فشارهای داخلی کپسول های چربی افزایش یابد، این تکه های بسیار زشت سلولیت می توانند دردناک شوند

سطوح معمول، اما نه مناطقی که منحصرا سلولیت ها در آن ها یافت می شوند عبارتند از: ران ها، باسن و شکم. از آن جا که برخلاف باورعموم، سلولیت در بانوان با اضافه وزن ، وزن نرمال و لاغر رخ می هد، می توان نتیجه گرفت که مرتبط با چاقی نیست.

بانوان بیشتر از آقایون دچار سلولیت می شوند، زیرا ساختار چربی بانوان و آقایان به افزایش چربی به یک روش یکسان واکنش نشان نمی دهد.

برای بانوان، هیپودرم توسط سپتوم ها بصورت عمودی تقسیم می شود (مش یا شبکه – مانند بافت همبند فیبروزی تشکیل شده از یک شبکه کوپه ها). سلول های چربی زیر پوستی تحت فشار به سمت بالا، و سپتوم ها تحت فشار به سمت پایین قرار می گیرند. در نتیجه، سلول های چربی درون تحدب های کوچکی فشرده می شوند که به آن توده می گویند و ظاهر پوست پرتقالی به پوست می دهند. ساختار سپتوم فیبروز آقایان کوپه های مایل است که با افزایش لایه ی چربی هیچ نوع تغییر شکلی در آن ها ایجاد نمی شود.

سلولیت در لایه چربی زیر پوستی رخ می دهد که اساسا به هورمون ها پاسخ می دهد و کمترین جوابگویی را به رژیم غذایی و ورزش دارد. بنابراین، این روی کرد یک معنای موثر برای کاهش سلولیت نیست. تغذیه نامناسب و شیوه زندگی محدود، بدترین عوامل برای بروز سلولیت می باشند. به این دلیل است که یک رژیم غذایی متعادل و ورزش منظم می توانند به عنوان عواملی در کاهش درجاتی از سلولیت موثر باشند. رژیم غذایی و ورزش در واقع مکملی برای روش اندرمولوژی هستند.

هیپودرمیس در بانوان متشکل از محفظه های کوچک و دیواره های عمودی و موازی است (Septa). با توجه به چربی و مایع میان بافتی موجود دراین محفظه ها، دیواره ها تحت فشار قرار می گیرند، گردش خون مویرگی و فرم طبیعی سلول ها نیز آسیب می بینند. از آن جا که این دیواره ها با پوست در تماس هستند در سطح پوست ایجاد کششی به داخل می کنند و همزمان سلول های چربی فشاری به سمت بیرون به پوست اعمال می کنند.در نتیجه ظاهر پوست دچار پستی و بلندی های چاله مانند یا همان “پوست پرتغالی” می شود. به مرور زمان و بدتر شدن شرایط چربی ها و مایع میان بافتی بطور کامل در سپتوم سختی متشکل از بافت همبند فیبروزی زندانی می شوند.

کاربردهای درمانی

  • درمان سلولیت و کاهش سایز
  • برطرف کردن پوست پرتغالی
  • لیپولیز
  • لیفت صورت
  • لیفت دکلته (غیر از سینه)
  • سم زدایی

برای هماهنگی و رزرو نوبت با شماره : 09191110833 تماس بگیرید

منبع: https://medariaco.com/products/mcare/

درباره نویسنده

admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *